O mnie

Jestem specjalistą II stopnia z ginekologii i położnictwa. W 1986 roku ukończyłem Akademie Medyczną we Wrocławiu gdzie pracowałem do września 2016 r. Tytuł doktora nauk medycznych uzyskałem w 1994 roku.

Od 1994 roku prowadzę dwa prywatne gabinety ginekologiczno-położnicze we Wrocławiu i w Świebodzicach. W 2001 roku utworzyłem Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotne „E-Med”. Pełniąc rolę kierownika, zatrudniam czterech lekarzy przyjmujących pacjentki zgodnie z kontraktem z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Od 2001 roku współpracuję z Ośrodkiem Promowania i Wspierania Karmienia Piersią Lakta-Med konsultując pacjentki z problemami laktacyjnymi.

Od 2007 jestem członkiem rady Fundacji Kobieta i Natura współorganizując szkolenia i sympozja. W prowadzonych gabinetach prowadzę kompleksową diagnostykę ginekologiczno-położniczą ze szczególnym uwzględnieniem problemów niepłodności gdzie przygotowuję niepłodne pary do procedur in vitro. Każdy gabinet wyposażony jest w specjalistyczny sprzęt ultrasonograficzny.